Tónování skel

tonovani skelInstalací těchto fólií na vlastních či firemních vozech nejen že zabráníte pronikání sluneční energie a UV záření do vnitřního prostoru automobilu, ale dodáte svému vozu i nový design a vylepšený vzhled. Při slunečných dnech tyto fólie oddalují přehřívání interiéru, čímž zlepšují účinnost klimatizace a tím pomáhají lépe a hlavně dříve vychladit interiér vozu klimatizací a zvyšují komfort Vašeho automobilu.

Ministerstvo dopravy schválilo montáž fólií na skla vozidel při dodržení požadavků zákona č.56/2001 Sb., EHK č.43 a vyhlášky MDS ČR č.341/2002 Sb.

tonovani skelTónování autoskel provádíme novou metodou bez demontáže skel, čalounění a částí interiéru!!! Používáme pouze profi fólie špičkové kvality, značek SunTek, Madico, FoliaTec a CFC. Dle vyhlášky ministerstva dopravy je možné používat homologované fólie s atestem 8SD. Na zadní skla automobilů ( skla zadních dveří, zadní boční skla a zadní skla ) jsou homologovány veškeré fólie z naší nabídky. Na přední boční skla ( u řidiče a spolujezdce ) se však nesmí instalovat fólie s nižší propustností světla než 70%. Instalaci provádíme v sídle firmy i přímo u zákazníka*. Na fólii a instalaci poskytujeme záruku 5let!